Míľa pre MAMU

09.05.2013 14:37

Rodinné centrum MAMA Klub pozýva širokú verejnosť na Najväčšiu oslavu dňa matiek na Slovensku, ktorá sa uskutoční v sobotu 9. mája v mestskom amfiteátri Sereď od 15:00. Míľa pre mamu je celoslovenské podujatie, počas ktorého v jeden deň, v rovnaký čas, ale na mnohých miestach Slovenska prejavujeme vďaku všetkým matkám - za ich lásku, bezpečnú náruč, za život, ale i prebdené noci, ktoré nám venovali. Tento ročník bude opäť výnimočný, bude pod záštitou  pána prezidenta Andreja Kisku. V Seredi sa uskutoční už piaty ročník tohto podujatia a bude opäť pod záštitou primátora mesta Sereď pána Martina Tomčányiho.

A veru sa máte na čo tešiť!

V programe vystúpi so svojím farebným koncertom pre deti Mia Králová, všetkým mamám zaspievajú a zatancujú žiaci zo sereďských základných škôl, či detičky z nášho MAMA Klubu. Pripravené je aj hrané rozprávkové divadlo o Trojruži, maľovanie na tvár, skákací hrad a ukážka toho, čo dokážu psíkovia z OZ Spokojný pes

Míľovú prechádzku v parku môžu prejsť malí aj veľkí - peši, na bicykli, na korčuliach, v detskom kočíku, či na invalidnom vozíku.  Pozdĺž trasy  Vás budú sprevádzať súťažné stanovištia, kde môžete stretnúť princezné z Vodného Hradu, pomôcť mamám napiecť koláče, či nahádzať prádlo do pračky, poskladať historické auto alebo motorku a kopec ďalších aktivít.

Po splnení všetkých "míľových" úloh čaká na deti a ich mamy v amfiteátri darček !!!

Staňte sa aj VY súčasťou tejto výnimočnej celoslovenskej akcie, príďte a prekonajme spoločne minuloročný rekord v počte návštevníkov  a spoločne s celým Slovenskom zvolajme ĎAKUJEM, ŽE SI MAMA!

Tešíme sa na vás 9. mája od 15:00  do 18:00 hod. v priestoroch amfiteátra a mestského parku.